Фіолетовий чай Чанг-шу | Чанг-Шу для втрати ваги - негативні коментарі, думки, ціни, офіційний сайт
Фіолетовий чай Чанг-шу | Чанг-Шу для втрати ваги - негативні коментарі, думки, ціни, офіційний сайт
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Фіолетовий чай трав’яний тибетський чай, який також відомий як Чанг-шу | Чанг-Шу. Його головна особливість – колір напою, який виробляється при заварюванні. Фіолетовий з блакитним відтінком, в прозорій тарілці, вона виглядає смачно. Це дивно, що використовували листя чайного дерева, і його квіти, роблячи чай характеризується незвичайним смаком і насиченим ароматом.

Цей матеріал фокуси на незвичайному «блакитний» чай – Чанг-Шу. Давайте з’ясуємо, що це таке, які результати можна очікувати, і які правила заварювання.

Фіолетовий чай – що це

?

Сировина для пивоваріння, отриманого шляхом збору квіток чайного дерева, називається сім’єю Міртл. Це вічнозелена рослина,

16 24 Фіолетовий чай Чанг шу | Чанг Шу для втрати ваги  негативні коментарі, думки, ціни, офіційний сайт

яке має білі або жовтуваті пухнасті квіти.

STRONG> Він майже завжди сухе листя з-за того, що дерево є невеликий за розміром і не створює тіней. Так як це сімейство є близьким «родичем» евкаліпта, а також властивості, якими він володіє в значній мірі схожі. Вирощування і збір сировини відбувається на висоті 3 тис км над рівнем моря, в умовах розрідженій атмосфері і зниженим вмістом кисню.

Збір квітів чайного дерева не тільки в Тибеті, а й в Камбоджі і Непалі . Це дивовижна робота, так як немає масового виробництва фіолетового чаю не існує. Все робиться вручну, і тільки два рази на рік. Таким чином, «синій напій», також відомий як Чан-Шу, дійсно цінний.

Властивості Чанг-шу | Чанг-Шу Н2>

Якщо розглянути смак і аромат властивість фіолетового чаю, знавці кажуть, що напій з блакитним відтінком має приємний аромат з легкими солодкими нотами EM>. Через це дійсно не використовувати підсолоджувачі – чай ​​добре без нього EM> . Смак Чанг-Шу досить багатий і має легкі пряні ноти.

Перейдемо тепер до вражаючим властивостям. Багато з них:

 • Допомагає прискорити обмін речовин, зламати жирові клітини і видалити шкідливі речовини з тканин організму.
 • Впливає на травлення, сприяє нормалізації мікрофлори кишечника, сприяє загоєнню формування виразкової хвороби.
 • діє як засіб призупинення процесу старіння. Покращує стан епідермісу, волосся стає блискучим і зупинки падіння. Ті, у кого є проблеми нігті, до відома, що при регулярному вживанні цього чаю вони стають сильними, ростуть швидше, а нігтьова пластина має здоровий рожевий колір.
 • Ефективний для зниження ваги. Випало фунтів в основному жир, а не м’язова тканина. Крім того, завдяки фіолетовому чаю може підтримувати вагу стабільного, уникаючи повернення втраченої маси тіла.

 • Покращує зір, стимулює центральну нервову систему.
 • Може виступати як тонізуючий засіб і як седативний засіб (в залежності від часу прийому напою).
 • Хороший ефект на серцево-судинну систему. Серцевий м’яз стає більш пружною, і судини еластичнішими. Чай рекомендується людям з гіпертонією.
 • Чи є профілактика інсультів та інфарктів.
 • Корисно для жінок через здатність запобігати розвитку гінекологічних захворювань.
>>>>  UpSize - Чи варто купувати? Скільки це коштує?

Будь або не «синій чай» допомагає схуднути?

Кілька оглядів жінок, які намагалися схуднути за Чан-Шу, в більшості випадків показують ефективність цього чаю. Що відбувається

15 23 Фіолетовий чай Чанг шу | Чанг Шу для втрати ваги  негативні коментарі, думки, ціни, офіційний сайт

в організмі? Чому почати процес втрати ваги? EM>

В першу чергу, фіолетовий чай допомагає встановити гармонійну роботу шлунка і кишечника EM>. Крім того, регулюється обмін речовин, тому навіть їжа нездорова набагато швидше «вигоряє» (але, ні в якому разі не використовувати такі продукти старатися). Використання teotania активного виведення важких вуглеводів і жирів. Теобромін допомагає нормалізувати функціонування нирок і печінки, тому травлення і виділення продуктів життєдіяльності і токсичних речовин відбувається краще. EM>

Для багатьох жінок, які вирішили активно худнуть, це стає справжньою проблемою погіршення волосся, нігтів і шкіри. При використанні «блакитного напій» організм отримує всі цінні компоненти, необхідні для його належного функціонування. Фіолетовий чай є великим плюсом також є те, що це не призводить до звикання.

Хоча вважається, що використання Chang-шу | Чанг-Шу допомагає скинути зайву вагу, це не жиросжигатель, а просто каталізатора для прискорення метаболізму ліпідів . Це означає, що вона повинна бути використана в тріаді « правильне харчування і адекватна фізична активність – чай ​​ EM>». Таким чином, неконтрольований прийом їжі,

а не здійснювати досить, але пити «синій напій» і покладатися на втрату ваги не варто. Дуже Важливий комплексний підхід . Якщо ви будете дотримуватися збалансованої дієти і пити дві чашки чаю в день, протягом довгого часу ви прийдете до дуже гарного результату.

Що секрет чудових властивостей «блакитного напою»?

Можливо, секрет використання фіолетового чаю є його склад? Може бути так, тому що він містить велику кількість речовин, які корисні для всіх систем організму. Серед них:

 • Kahein антиоксидант, який квіти Chang-Шу були нагороджені самою природою. Через наявність цього елемента чаю має здатність запобігати передчасному старінню, розчиняти жир і холестерин бляшки. Крім того, kahein допомагає глюкозі контролю крові, знижуючи його до бажаного рівня.
 • Тетанія (танін) – амінокислота, важливий для нормального протікання фізичних і розумових дій. Незважаючи на те, що вона має стимулюючий ефект, він не має надмірно збудливу дію на центральну нервову систему і впливає на дуже ретельно. Крім того, ще одна властивість таніну – антибактеріальний. У зв’язку з цим, він активізує виведення токсинів, очищення нирок і печінки, де ці токсини накопичуються у великій кількості.
 • У біофлавоноїди. Завдяки їм стінки судин стають сильнішими, менше випадає волосся, нігті перестануть розшаровуватися.
 • Metilksantina. Шкіра посилюється

  14 15 Фіолетовий чай Чанг шу | Чанг Шу для втрати ваги  негативні коментарі, думки, ціни, офіційний сайт

  кровообіг, що сприяє оновленню її клітин і позбутися від токсинів.

 • Лютеїн є речовина, дія якого спрямована на поліпшення стану сітківки, а також захист від шкідливих випромінювань.
 • Кофеїн. Його відновлюють здатності широко відомі. Цей алкалоїд діє як стимулятор, який може мобілізувати розумову активність і фізичну витривалість.
 • Chrome. Допомагає придушити апетит, посилюють нервові та м’язові волокна.
 • тіаміну. Амінокислота робить тіло стійке до зовнішніх і внутрішніх впливів.
 • Синефрин є алкалоїд здатний розщеплювати жири.
 • Довгий список вітамінів. Підтримка життєво важливих функцій організму, що беруть участь у всіх процесах його функціонування.

Велике значення надає локус Chang-шу | Чанг-Шу. Тонка атмосфера, низькі рівні кисню в повітрі, робить позитивний вплив на чайне дерево. Вважається, що через це, рослини, що ростуть в таких умовах набагато цінніші речовини, в порівнянні з рослинами, вирощеними на рівнині.

Що лікарі кажуть

Деякі фахівці, що працюють в різних областях медицини, дуже позитивно відгукуються про Чанг-Шу. Лікарі-ендокринологи визнають, що фіолетовий чай Чанг-шу | Чанг-Шу допомагає правильний гормонального фону EM> (звичайно, в складі комплексної терапії). Крім того, ті жінки, які регулярно використовують «синій напій», рідко стикаються з гінекологічними захворюваннями, а набагато пізніше клімаксом.

Офтальмологи кажуть про Чанг-Shu як напій, який зосереджено безліч корисних речовин зорової функції EM> . Зеаксантин, лютеїн і каротиноїди допомагають запобігти ранні проблеми із зором. Питна одну або дві чашки цього чаю в день, можна зняти втому від його очей . Це особливо актуально для тих, хто змушений проводити багато часу за екраном комп’ютера або займатися діяльністю, пов’язаною з високою концентрацією і напруженості.

Дієтологи також оцінили чай Чанг-шу | Чанг-Шу, що здатний ефективно тамувати голод і спрагу. Відчуття ситості приходить набагато швидше, так що людина їсть менше.

Терапевти вважають, що ті елементи, які є частиною чаю, необхідного для імунітету, фізичної та психічної неповноцінності. Чанг-Шу допомагає боротися з наслідками стресу, емоційного потрясіння. Більш того, цей чай зміцнює нервову систему.

мудрі тибетці і китайське перевагу для тих чаїв, які вирощуються в гірській місцевості . Багато з них вважають, що фіолетовий чай допомагає зберегти молодість не тільки зовнішній вигляд, але і внутрішні органи. Може бути, тривалість життя високої обумовлена ​​не тільки хороші генетики, харчові звички, а й пити чай здорові? ..

Правила заварювання і питної Чанг-шу | Чанг-Шу

Для того, щоб пити користь і задоволення від його використання, ви повинні знати, як правильно заварювати і як зробити фіолетовий чай. Досить просто:

 1. Помістіть чайник або чашку 5-7 квітів (в залежності від того, наскільки багаті смак, аромат і колір ви хочете пити).
 2. відварити близько 200-250 мл води, трохи охолонути, потім полити квіти. Зверніть увагу, що кипляча вода для використання в будь-якому випадку неможливо. Він вбиває всі поживні речовини, зруйнувати солодкий смак і цікавий аромат напою.
 3. Зачекайте, поки чай настояного протягом 10 хвилин. За цей час, напій буде мати гарний і дуже незвичайний прозорий синій колір.
 4. Чай готовий пити. Як сам Чан Шу солодкий і має приємний аромат може пити його в чистому вигляді. Але, якщо ви хочете, ви можете додати в чашку трохи меду або скибочкою лимона. Цукор намагається дати. Це додасть непотрібні калорії, і буде псувати оригінальний смак чаю. Випийте весь чемпіонат відразу.
 5. OL>

  Зверніть увагу, що не потрібно заварити в один час більше 5-7 кольорів і пити більше ніж 3 чашки чаю в день, якщо ви не хочете, щоб запобігти розвитку побічних ефектів. EM>

  Отже, є ще побічні ефекти?

  Для тих, хто вирішив почати пити чай Чанг-Шу запитати, чи існують які-небудь обмеження на використання фіолетового чаю. Він, як правило, дуже добре переноситься, але деякі люди повинні бути обережні з дегустацією нових напоїв. Можливі протипоказання:

 • Вагітність і лактація.
 • Дитячий вік.
 • Індивідуальна непереносимість.
 • Гіпотонія (чай допомагає знизити тиск).

Що стосується побічних ефектів, то вони можливі, як і в разі використання інших рослинних напоїв. Якщо ви робите квіти більше, ніж ті, які рекомендовані або випити десять чашок напою, може викликати нудоту, блювоту, низький кров’яний тиск, відчуття роздратування в слизовій оболонці EM> , Якщо у вас виникли подібні симптоми, помірне споживання Chang-Шу або навіть виключити його зі свого раціону (в разі можливої ​​алергічної реакції).

Як правило, перед початком використання чаю в «повну силу», випити одну чашку напою і почекати кілька годин. Якщо все в порядку, можна продовжувати приймати Chang-шу | Чанг-Шу. EM>

Як ми прийшли до висновку, квітка фіолетового чай Чанг-шу | Чанг-Шу є здоровим напоєм, який може бути використаний для того, щоб втрати ваги, а запобігання дефіциту вітаміну і різних захворювань .

Дотримуватися принципів збалансованого харчування, вести активний спосіб життя, усунення шкідливих звичок, є Чан-Шу, щоб завжди відчувати себе чудово. Любіть себе і будьте здорові.

попередня статтяProflex 100 для суглобів – Чи варто купувати? Скільки це коштує?
наступна статтяPeau Jeune Skin care – Ми перевіряємо, чи варто купувати цей продукт? І скільки це коштує
Pavlina Yanovna
Блогты өзі туралы жазғандай, салауатты өмір салты мен анасы туралы жас диетолог жас блог жүргізеді. Оның қызықты блогы мен кеңістігін құруға деген құштарлығы мен шығармашылық көзқарасы әсер етуі мүмкін. Дене мен жанға үлкен әсер етеді.Кәсіби және практик көзқарасы бойынша ол оқырмандарына ұсынатын түрлі шолулардың түрлерін жан-жақты және жеңіл сипаттайды. Салауатты өмір салтын ұстанатын және бейімділігі бар, оны әлемде өзін бақытты адам етіп көрсететін, өзінің ісінде өзін толықтай орындайтын шынайы энтузиаст. Ол өз денелері мен әл-ауқатына қамқорлық жасағысы келетін адамдардан тұратын сенімді оқырмандар тобын жинай алды - ақыр соңында, адам психосоматикалық бірлік және ол қызмет ететін барлық салалар болуы керек. реттелген. Ол мұны жақсы біледі және олардың білімдері басқаларға өте қол жетімді түрде бөліскісі келеді. Ең бастысы, өмір сүру тәсілі оны қуантып, мәселелерді өз қолына алып, өзі үшін жақсы нәрсе жасай алады.